O nas

Dowiedz się kim jest LEDPROF

Jesteśmy firmą działającą na rynku oświetlenia od 10 lat. Nasze wyroby są produkowane w fabryce w Shenzhen w Chinach. Dostarczamy źródła światła LED do największych odbiorców w kraju i za granicą, gdzie posiadamy rzeszę zadowolonych klientów. Główna polska siedziba firmy znajduje się w Krakowie.

Podzespoły najlepszych światowych producentów

Jako producent źródeł światła LED stosujemy markowe podzespoły najlepszych światowych producentów takich jak Cree, Bridgelux i MeanWell.

Pozwala to zapewnić najwyższą jakość naszych produktów i zaproponować naszym klientom nawet 5 letnią gwarancję. Współpracujemy między innymi z Mercedes-Benz i wiodącą siecią telefonii, firmą T-Mobile.

Poznaj produkty LED

Poznaj produkty LED

Z nami oszczędzasz

Jesteśmy w stanie zastąpić każde tradycyjne źródło światła lampą LED, a oszczędności sięgają 80%. Opracowaliśmy innowacyjny, bez nakładowy i samofinansujący się projekt wymiany tradycyjnego oświetlenia na nowoczesne źródła światła LED, zapewniający osiągnięcie korzyści ekonomicznych i ekologicznych. Umożliwia on każdemu przedsiębiorstwu jego wymianę bez ponoszenia wstępnych kosztów.

Stawiamy na ekologię

Nasza firma jako producent i dystrybutor oświetlenia LED wspiera działania propagujące oszczędzanie energii i ekologię, staramy się aby nasze produkty były nowoczesne, najlepsze jakościowo i tanie.


Ekologia

NAPISZ DO NAS

Led Prof

info@ledprof.pl
tel. +48 884003928

Poznaj naszą społeczność

Bardzo dziękujemy za zaufanie. Dzięki wysokiej jakości naszych produktów i najniższej cenie w wielu krajach na całym świecie oświetleniem LED Prof może cieszyć się każdy.